♫musicjinni

Ermal Fejzullahu - Te fala ke dhe nga une (Official Video HD)

ERMAL FEJZULLAHU - Të fala ke dhe nga unë (Prive Festive 2014) - KLANKOSOVA.tv

Ermal Fejzullahu - Ske qene kismeti im (Official Video HD)

Ermal Fejzullahu - Te Fala Ke Edhe Nga Une (Live ne Pista Kosova, Durres 11.08.2015)

Ermal Fejzullahu - Falma Zemren

Ermal Fejzullahu - Digje sonte (Official Video)

Ermal Fejzullahu - Për një dashuri (Official Song 2016)

Aida Doci - Oj nafaka jeme ( Ermal Fejzullahu - Oj nafaka jeme )

Kemajl Bega - Te fala ke edhe nga une (Cover)

Ermal Fejzullahu - Ku i kam shokët e mi - RETRO SHOW ZICO TV HD

Ermal Fejzullahu - Ku je dashni (Official Video HD)

Valon Azizi -ALBUMI 2014 Qdo sekond mendoj ne ty

Gzim Hajdini Te fala ke dhe nga une ( Live )

Ermal Fejzullahu ft. Gena - Ajo (Official Video HD)

Ermal Fejzullahu & Lumi B & Ledri Vula - Shko, 2 Prill 2015 - Top Fest 12 - Top Channel Albania

Labinot Tahiri feat. 2TON - Krejt ti fala (Official Video) 4K

Ermal Fejzullahu, LumiB & Ledri Vula - Tavolina (Official Video HD)

Ermal Fejzullahu - Po ta fali zemren (Official Video HD)

2TON - Ta fali jeten (Official Video Lyrics) 2016

Ermal Fejzullahu - Ai nuk ka me t'dasht si une

ERMAL FEJZULLAHU - Djali i Kosoves (Official Video HD)

Ermal Fejzullahu - Une Me Buke Ti Me Gure

Mimoza Shkodra - Me doje ti (Official Video HD)

Sonte Kallet Krejt - VALON AZIZI GEZUAR 2014

Arber Mavraj - Te fala ke edhe nga un Live 2014

Ermal Fejzullahu - Une Me Buke Ti Me Gure

Linda - Dëshmorit Xhafer A.Shala 2012

Blero ft. Shkurta Gashi - 5

NRG BAND - As 1 si ti ( Official Video )

Ermal Fejzullahu - Unë E Di

Ardi Rexhepi Te fala ke edhe nga une Ardi Rexhepi Te fala ke edhe nga une

Ermal Fejzullahu ft 2TON - Emocion

Kushtrim Kaqiu - Të fala ke edhe nga unë

Ermal Fejzullahu - Shtatë Ditë

Aida Doci - Kismeti ( Remake Ermal Fejzullahu )

Ermal Fejzullahu ne Impression Club Ferizaj

Meda - Edhe nje here (Official Video HD)

Gezuar 2013 - Ermal Fejzullahu (Official Video HD)

NRG Band & DJ Aldo - Mos u nal (Official Video)

Ermal Fejzullahu - Unë me bukë, ti me gurë - RETRO SHOW ZICO TV HD

Ermal Fejzullahu - Nje lot (Official Audio) 2014

Burhan Beqiri (Buli) live 2014 T'fala ke edhe nga un

Ermal Fejzullahu - Kthehu

Ermal Fejzullahu - Sa Net Pa Gjumë

B2N ft. Albana Qato - Nuse 2

Meda - U kan qka u kan (Official Song)

Shkurte Gashi - Godet shpirti (Officiel Music and Video 2014 )

Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Lulija me Limona

Kamera e Fshehte - Fantazma Ne Ashensor

Vaxi ft. Afrim Aliu ft. Hajredin Gjeta - Te fala (Official Video HD)