♫musicjinni

Skivi feat. Mimoza Shkodra & Nora Istrefi - Na - ( Official Music Video )

MAKING OF: SKIVI FT MIMOZA SHKODRA & NORA ISTREFI - NA

SKIVI ft. MIMOZA SHKODRA - NA

Samanta ft. Skivi - SS (Official Video HD)

Nora Istrefi, Skivi dhe Mimoza Shkodra me NA - MixMax ZICO TV

Kcxh - Teprica e Ksaj Bote [2014]

Nora ft Gena - Le Mama (Official Video)

TIFA GOLD FT. FIORI JACKSON - DEGJO PAK (Official Lyric Video)

Capital T - Pare Pare (Official Video HD)

Disco Club Stop Gjilan - Nora Istrefi, Mimoza Shkodra, SKIVI

Babastars-Skivi ft Mimoza Shkodra\Leket na i bojna

NORA ISTREFI - I JEMI JE Kenga Magjike 2013 ( Netet Finale - Pallati Koncerteve )

Skivi feat.Nora Istrefi

Tallava 2014 Mbremje speciale me 27.09.2014

Instrumental (Flori) 2014

Instrumental - Qast

Nora Istrefi feat Ermal Fejzullahu - Une e di

Albanian Tallava Remix (Remix Shqip) HD | Hitet Verore 2017

Mimoza Shkodra - Ndarja ( Official Video ) HD

Mimoza Shkodra - Me doje ti (Official Video HD)

Nora Istrefi - Baby Jem

Nora Istrefi ft Vig Poppa - Big Love (Official Video)

Baboo Darabuka & Dj Benity ft. Mimoza Shkodra - Vec edhe ka njo (Officail Video)

Mimoza Shkodra - Burrat nuk jane si ti (Official Video)

Mimoza Shkodra - Krejt Mi More

Era Istrefi - A Po Don (Official Video)

Ronela Hajati ft.Visari- op labi party

TDS ft. Nora Istrefi - Ka je (Official Video HD)

03 Mimoza Shkodra - Era Sa Here Fryn 2o13

Nora Istrefi - Dy shokë

Gena Live - Pershendes - Gjovalinin Dhe Shoket e Tij - Nga Durresi

2Pac Ft Mimoza Shkodra Ndarja Remix

Nora Istrefi

Nora ft. TDS - Ka Je

Nora ft. Zzap & Chriss , Bim Bimma - Gangsta

21GRADË - INTERVISTA ME MIMOZA SHKODRA 02.08.2016

Mimoza Shkodra "NA" Live ne Boleros 2014

Mimoza Shkodra - Me kë do e martonit nga estrada - MixMax ZICO TV

Samanta ft Onat - Ti se din se (Official Video)

Mimoza Shkodra - Jo mos e kerko (Gezuar - Eurolindi & ETC)

Nora Istrefi Secret

Mimoza Shkodra - Pika ime e nxehte

Mimoza shkodra ft egla

Nora Istrefi - Vetem mua

Nora ft Gena - Le Mama (Videofesti Muzikor 2013)

Mimoza Shkodra - Ndarja

Mimoza Shkodra & Besim Dina - NA

Majk ft. Ghetto Geasy - Sjena mo (Official Video HD)

Mimoza Shkodra - Era Sa Here Fryn 2013

Nora Istrefi